1) Kredi Kartı (Bonus kartına taksit fırsatı!)
Selametim.com'dan alışveriş çok güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Visa ve Master kredi kartınızla ödemeyi online olarak güvenle yapabilirsiniz. Selametim.com'da ödeme sırasında kredi kartı bilgileri asla kaydedilmez ve işlem 128 bit SSL şifreli sayfada gerçekleşir. Bonus kart sahibi üyelerimiz siparişlerini 3-6-9 taksitte ödeyebilirler.
2) Havale / Eft ile ödeme
Kredi kartı kullanmıyorsanız, Selametim.com Yapı Kredi, İş Bankası veya Garanti Bankası'ndaki hesaplarından birine havale yapabilirsiniz. Banka hesap bilgilerimize ödeme sayfasından havale seçeneği ile siparişinizi oluşturarak ulaşabilirsiniz. Havale ile verilen siparişlerde 3 iş günü içerisinde ödeme yapılması beklenir. Düşük havale masrafı için posta çeki hesabımıza ödeme yapmanızı ya da internet veya telefon bankacılığını kullanmanızı öneririz.
3) PTT'den posta çeki hesabına havale (Düşük masrafla ödeme imkanı!)
Tüm PTT şubelerinden posta çeki hesabımıza para yatırabilirsiniz. PTTkart'ı olan müşterilerimiz PTTmatik'ten de ödeme yapabilirler. Posta çeki hesap bilgisine ödeme sayfasından “Havale” seçeneğini seçerek ulaşabilirsiniz.
4) ATM'lerden kartsız ödeme
Garanti, ATM'lerinden (bankanın müşterisi olmasanız da) o bankadaki hesap numaramızı girerek manuel olarak para yatırabilirsiniz. Banka hesap numaralarımıza siparişinizi havale ile oluşturarak ulaşabilirsiniz. Siparişinizin onaylanması için, ödemenizi yaptıktan sonra "işlem numarasını" BANA ÖZEL > Siparişlerim sayfasından mutlaka giriniz!